Inna Studio – innowacyjna florystyka


Szukacie innych dekoracji ślubnych i florystyki? Jeśli tak, to koniecznie musicie poznać florystyki z INNA STUDIO. Ich filozofia jest prosta: proponują wyjątkowe usługi, piękne kwiaty, aranżacje zaprojektowane i przygotowane specjalnie dla Was, z uwzględnieniem Waszych wymagań. INNA STUDIO tworzą dwie absolwentki wydziałów architektury i ogrodnictwa, które mają za sobą liczne kursy florystyczne. Wykształcenie, doświadczenie i wyobraźnia florystek inspirują je do tworzenia unikatowych aranżacji. Monika Rusin i Marta Biniek zrealizują Waszą wizję i marzenia o oprawie dekoracyjnej ślubu, która uczyni Wasz dzień spektakularnym. Florysta musi kochać kwiaty. To oczywiste! Ale tak, jak Monika i Marta wypowiadają się o swojej pracy i pasji, naprawdę wzrusza 🙂

Monika i Marta –  Nasze bukiety ślubne wyrażają osobowość każdej Panny Młodej i jej druhen. Kochamy projektowanie i kwiaty. Świeże i pachnące, niezwykłe i eleganckie, obfite i luksusowe, wyraziste i proste, czarujące i pełne wdzięku, nieokrzesane i zabawne. Cokolwiek sobie wyobrazisz, zrobimy by tak było !

INNA STUDIO oferuje wyjątkową i indywidualną oprawę ślubną. Każda dekoracja powstaje we współpracy z Narzeczonymi, aby była ona dostosowana do  Twoich potrzeb i wymagań. Florystki kładą główny nacisk na realizację wizji swoich klientów. Oprawa dekoracyjna i florystyczna z dnia ślubu pozostanie w pamięci i będzie głównym elementem, który stanowić będzie o charakterze i klimacie ślubu. Wysoką jakość usług, profesjonalizm i wyczucie piękna florystek z INNA STUDIO najprościej sprawdzisz umawiając się z nimi na bezpłatne  konsultacje.

INNA STUDIO to nie tylko oprawa florystyczna i dekoratorska ślubów, ale również przyjęć domowych, urodzin, imprez, wieczorów panieńskich. W studio możecie zamówić kompleksową oprawę florystyczną – bukiety, butonierki, dekoracje samochodów, kościołów i sal. Często w trakcie przygotowań Para Młoda nie wie, jak połączyć stylistycznie dekorację barokowego kościoła w którym odbędzie się uroczystość zaślubin z ascetycznym wystrojem sali weselnej. Pamiętajcie, że wystrój sali weselnej to nie tylko stoły przy których będą siedzieć goście. Dekoratorki z INNA STUDIO pomogą Wam zaaranżować miejsca do rozmów, słodkie stoły, kąciki z pamiątkowymi zdjęciami czy księgą gości. Monika i Marta na równi z estetyką dekoracji stawiają również funkcjonalność. Kwiaty na stole nie będą utrudniać rozmów, ani sięgania po napoje i jedzenie, a kwiaty na sali nie przeszkodzą w tańcach i zabawie. Profesjonalne konsultantki pomogą Wam dostosować dekoracje do miejsca i charakteru uroczystości, oraz Waszego budżetu. INNA STUDIO specjalizuje się w innowacyjnych florystycznych kreacjach na wszelkiego rodzaju imprezy i wesela. Każda realizacja przygotowana jest indywidualnie i ma swój niepowtarzalny wygląd i urok.

Odwiedź INNA STUDIO również na ich profilu na FACEBOOK.


Możliwość komentowania jest wyłączona.