Ślub od A do Z / Fabryka Pasji 4


ŚLUB OD A DO Z

Realizacja FABRYKA PASJI

* * *

DETALE

Uwielbiam detale! Wiecie o tym doskonale! Mogę godzinami oglądać ślubne zdjęcia i wyszukiwać najmniejsze dodatki, które składają się na całą aranżację! W tej realizacji ich nie brakowało! FABRYKA PASJI przygotowała urocze dodatki – walizy, wspomniane już wcześniej białe butelki, misterne, nawiązujące do motywu koronki oznaczenia planu stołów. Nie zabrakło naturalnych tkanin i dodatków, ponieważ Pannie Młodej zależało, aby pokazać rodzinie jej Męża, jak piękne jest polskie wzornictwo i kolory polskiego lata. Goście z Libanu, skąd pochodzi Pan Młody byli z pewnością zachwyceni naszym słowiańskim szaleństwem! I chociaż Para Młoda na stałe mieszka w odległej Australii, to stylizacja ślubu i dodatki były całkowicie nawiązaniem do kraju w którym odbywał się ślub. Anna Matuszewska zadbała nie tylko o kwiaty, ale również o odpowiednią papeterię oraz akcesoria do photo booth. Przewijający się w detalach motyw koronki nawiązywał bezpośrednio do sukni Panny Młodej. Warto zauważyć, jak pięknie użyto zieleni w wielu odcieniach, która stanowiła przeciwwagę dla ciepłych pasteli i neutralnej bieli. Niuanse w postaci sukulentów czy napis LOVE w odcieniu miętowym to istne perełki! Poniżej wybrane przeze mnie najciekawsze detale z realizacji.

* * *

Zobacz również ŚLUB OD A DO Z / FABRYKA PASJI / WYWIAD Z ANNĄ MATUSZEWSKĄ

Zobacz również ŚLUB OD A DO Z / FABRYKA PASJI / KWIATY

Zobacz również ŚLUB OD A DO Z / FABRYKA PASJI / SCENOGRAFIA

Zobacz również ŚLUB OD A DO Z / FABRYKA PASJI / MINI WYWIAD Z PANIĄ DOROTĄ WILLIAMS

* * *

Skrzynki po owocach, lampiony ozdobione koronką i jutowym sznurkiem, stare walizki – kilka elementów, które doskonale definiowały styl i koncepcję całego ślubu.

* * *

Miętowy napis LOVE to prawdziwe, stylistyczne cudeńko! Zauważcie, jak dyskretnie pojawia się ten kolor i jak bardzo jest zaakcentowany na tle dekoracji w naturalnych odcieniach brązu i ecru. GENIALNE!

* * *

Przepiękna koronkowa suknia była główną inspiracją dla romantycznych dekoracji licznych lampionów.

* * *

Szkolne tabliczki w wersji mini 🙂 Goście mogli zostawić na nich zabawne napisy i rysunki z którymi fotografowali się na tle ścianki z paproci lub róż.

* * *

Plan stołów oraz oznaczenia numerów wykonano w obowiązującej kolorystyce, na misternie wyciętych papierach, które swoją fakturą przypominały koronki.

* * *

Mięta jeszcze raz! Urocza księga gości w postaci drzewa do którego goście doczepiali listeczki z życzeniami.

* * *

Do aranżacji użyto kilkuset butelek w kolorze białym. Pojedyncze kwiaty – róże, scabiosa, peonie, dalie, eustomy wyglądały genialnie! Ten efekt uzyskano dzięki użyciu wielu, ale prostych elementów.

* * *

Inicjały Pary Młodej ozdobiono koronką, lnem i naturalnym sznurkiem. Nie tylko romantycznie, ale i eko!

* * *

Aby zaakcentować fakt, że ślub i wesele odbywały się w święto Matki Boskiej Zielnej, każde nakrycie zostało ozdobione liśćmi starca. Ręcznie wykonane winietki ozdobiono jutowym sznurkiem.

zdjęcia: OLIVIA KONICKA PHOTOGRAPHY

Możliwość komentowania jest wyłączona.