Muzyczny teledysk ślubny


Zapraszam Was na świetny materiał autorstwa filmowców z BERGMAN STUDIO. Koniecznie obejrzyjcie załączone teledyski! ZJAWISKOWE!

* * *

Muzyczny teledysk ślubny – niezwykła okazja aby poczuć się jak prawdziwa gwiazda

Większość publikowanych w sieci krótkich filmowych form ślubnych jest skrótem filmu ślubnego, kompilacją ujęć z ceremonii, wesela i pleneru. Wiele osób potrzebuje jednak czegoś więcej niż oklepany highlight czy zwiastun, poszukując produktu który będzie się wyróżniał na tle setek podobnych do siebie ślubnych produkcji filmowych. Odpowiedzią na te potrzeby jest muzyczny teledysk ślubny, który podobnie jak artystyczna sesja fotograficzna może być nakręcony według indywidualnie przygotowanego scenariusza. Tylko nieliczne firmy z branży oferują coś tak oryginalnego.

Zagranie we własnym ślubnym teledysku muzycznym to niezwykła okazja aby poczuć się jak prawdziwa gwiazda, aby przeżyć niecodzienna przygodę którą zapamiętacie do końca życia. Ślubny teledysk muzyczny to pamiątka która zaskoczy rodzinę i znajomych, pamiątka którą będziecie mogli pokazywać dzieciom i wnukom. Jest to produkt nietuzinkowy i odjechany. Wiele par decyduje się na artystyczne sesje zdjęciowe, ale tylko nieliczni klienci na muzyczny teledysk ślubny. Wspólna praca na planie zdjęciowym jest niesamowitą przygodą i zabawą, ograniczoną tylko naszą wyobraźnią.

* * *

Gran Canaria – teledysk z rozmachem

Teledyski ślubne mogą powstawać w egzotycznych miejscach, na przykład na Wyspach Kanaryjskich, które są wymarzonym miejscem na zdjęcia ze względu na niespotykaną różnorodność krajobrazu i stabilną pogodę. Praca nad kanaryjskim teledyskiem zajęła nam aż trzy dni, ponieważ scenariusz filmu przewidywał aż cztery różne scenerie – kamienistą plażę, nocne miasto, wysokie góry i plażę piaszczystą. W tym czasie nie tylko powstało pięć godzin ujęć do teledysku, ale mieliśmy także okazję zwiedzić całą wyspę, zaliczając kilka bardzo karkołomnych podjazdów drogą zaledwie przyklejoną do otulonych chmurami górskich zboczy. Była to dla wszystkich bardzo fajna przygoda i ciekawe doświadczenie dla naszych klientów, którzy mieli okazję poczuć się jak prawdziwe gwiazdy filmowe. Kliknij TU lub na ekran poniżej.

Natalia & Łukasz – Gran Canaria from Bergman Studio on Vimeo.

* * *

Tango – smutna myśl którą się tańczy

Ślubny teledysk muzyczny to nie tylko piękne krajobrazy, ale także ciekawy scenariusz i reżyseria. Tango to przykład produkcji w której kluczową rolę odegrała choreografia. Nie potrzebowaliśmy ani wiele czasu, ani egzotycznej tropikalnej scenerii – zdjęcia trwały trzy godziny i wszystko odbyło się na pasie opuszczonego lotniska. Jedynymi rekwizytami były kapelusz, róża, czerwona organdyna i pomalowane dzień wcześniej stare krzesło, a młodzi powtórzyli choreografię ze swojego pierwszego tańca. Mieliśmy szczęście i trafiliśmy na odpowiednią pogodę, a całość zamknęliśmy spektakularnym ujęciem nakręconym z dachu jadącego samochodu. Kliknij TU lub na ekran poniżej.

Justyna & Sławek – the tango from Bergman Studio on Vimeo.

* * *

Szklarnia bez kwiatów – duch czasów

Czasy się zmieniają, zmienia się też spojrzenie na filmową pamiątkę ślubną. Historia związana z produkcją tego teledysku jest świetną ilustracją pokolenia zmian, jakie zaszły między pokoleniami państwa młodych i ich rodziców. Kiedy mama panny młodej dowiedziała się, że będziemy kręcić w szklarni, powiedziała, że to świetny pomysł, bo właśnie zakwitają chryzantemy i do głowy jej nawet nie przyszło, że do kręcenia teledysku budynek bez kwiatów. Życzeniem naszych klientów było, aby klip był mroczny i nieprzesłodzony, do jego produkcji użyliśmy zatem pustej szklarni, trzech świateł, oraz Harleya. Klienci byli zachwyceni rezultatem, chociaż nie do końca przekonani, czy powinni pokazywać go babci. 🙂 Kliknij TU lub na ekran poniżej.

Natalia & Artur / a glasshouse from Bergman Studio on Vimeo.

tekst i materiały video: BERGMAN STUDIO

Możliwość komentowania jest wyłączona.