To będzie mój mąż!


Zapraszam Was dziś na jeden z najpiękniejszych, najbardziej radosnych i wzruszających polskich klipów ślubnych. Zrealizowany przez filmowców z grupy JANASZKIEWICZ na ślubie cudnej Kasi i Pawła w czerwcu 2012 roku. Napiszę szczerze – zakochałam się w tym klipie! Obejrzałam go kilkanaście razy już! Zauroczyła mnie Kasia, która wypowiedziała tytułowe zdanie do swojej Mamy po dwóch tygodniach spotykania się z Pawłem! To się nazywa kobieca intuicja! Niezwykle piękne są te kadry, gdzie oboje na rowerze, słoneczną drogą, wśród zieleni jadą już razem, a Kasia wspomina, jak Paweł w ziemie przy -30 stopniach przyjeżdżał do niej. Kocham takie scenariusze! Kocham twórców i artystów, którzy słuchają swoich Klientów, tworzą opowieść kadrami, słowami, muzyką. Niech wybaczą mi wszyscy ukochani przeze mnie fotografowie ślubni, ale tego wyznania Kasi przepełnionego jej śmiechem i energią nie udałoby się pokazać na zdjęciu 🙂 Cudna realizacja, skonstruowana wg najlepszego programu realizacji filmu – są przygotowania do ślubu, są detale o które zawsze Was molestuję (nawiasem pisząc przepiękne kolory i dodatki – papierowe ptaki, świeczniki w słoiczkach i kwiaty), są ludzie, emocje, chwile, które już nigdy nie powtórzą się! Żadna inna muzyka, żadna inna sesja plenerowa nie pasowałaby do tej Pary tak idealnie, jak ta, którą zaproponowali filmowcy ze studio JANASZKIEWICZ. Przepiękna realizacja, która trwała stanowczo zbyt krótko 😉 Podziwiam, jak w ciągu 3 minut można pokazać ludzi, historię, miłość. Zapraszam Was na piękny klip ze ślubu Kasi i Pawła.

JANASZKIEWICZ – Nasza wrażliwość oraz sposób, w jaki postrzegamy świat sprawiają, że w pracach, które tworzymy – zarówno filmowych, jak i fotograficznych – pierwsze miejsce zajmują ludzie i towarzyszące im emocje. W tak szczególnym dniu, jakim jest dzień ślubu, nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie – jest miejsce na radość, wzruszenie, rozrzewnienie, ale też napięcie i niepokój. To dzień bogaty w wydarzenia, które razem tworzą piękną, romantyczną historię. Naszym celem jest opowiedzieć ją w niebanalny, zajmujący sposób; pokazać bogactwo uczuć i zdarzeń, ale też wyjątkowe miejsca, stroje, dekoracje, czyli to wszystko, co sprawia, że każdy ślub jest niepowtarzalny.

Zarówno filmy, jak i fotografie, które wykonujemy, cechuje niemal ascetyczna prostota. Stawiamy na elegancję, nie ulegamy sezonowej modzie. Jednocześnie nieustannie się rozwijamy, poszukujemy nowych rozwiązań. Chcemy, by nasze prace, nawet po wielu latach, nadal zachwycały i wzruszały. Jesteśmy zespołem z dziewięcioletnim doświadczeniem i tym doświadczeniem chcemy podzielić się z Państwem. Należymy do European Event Videographers Association. Zostaliśmy Trendsetters 2011 – zwycięstwo w kategorii Film – Reportaż bloga Bridelle.pl.

zdjęcia: materiały prasowe

Jedna odpowiedź do “To będzie mój mąż!”

  1. […] fantastyczny klip ze ślubu Kasi i Pawła wykonany przez filmowców z grupy JANASZKIEWICZ (obejrzyj TU). W cudnym klipie zachwyciła mnie niesamowita Para! Ich energia, poczucie humoru i […]