Gipsówkowe zaproszenia od KG Design


Kocham gipsówkę! Za jej lekkość, bezpretensjonalność i wdzięk. Uwielbiam ten kwiat w połączeniu z innymi roślinami oraz jako samodzielny kwiat tworzący dekoracje ślubne. Gipsówka dzięki swojemu pokrojowi daje doskonałe możliwości stylizacyjne i świetnie sprawdzi się zarówno na ślubie rustykalnym, jak i eleganckim. A kolor – złamana, przydymiona biel idealnie komponuje się z każdym kolorem – od pasteli, po intensywne barwy. Nic dziwnego, że motyw gipsówki pojawia się również w papeterii ślubnej. Pracownia projektowania zaproszeń KG DESIGN sięgnęła również po motyw kwiatów gipsówki i stworzyła romantyczne, eleganckie i stylowe zaproszenia w różnych wersjach kolorystycznych, z różnymi wykończeniami oraz dodatkami. Zakochałam się w tych zaproszeniach! Piękne kolory, świetne połączenia kolorów wydruków oraz wstążek oraz staranna i przemyślanie dobrana typografia i skład tekstu. W przypadku zaproszeń tego typu należy zwrócić szczególną uwagę na dobór czcionek oraz sposób łamania tekstu na zaproszeniu. Tak, tak! Diabeł tkwi w szczegółach! Nowatorskie jest potraktowanie przez projektantki z KG DESIGN koloru. Bo przecież gipsówka jest biała! A one zdecydowały się na jej pokolorowanie i to był strzał w 10! Gipsówka w różnych odcieniach nabrała charaktery i doskonale wpisała się w palety kolorystyczne klientów, którzy zamówili prezentowane komplety papeterii. Szczególnie spodobało mi się zaproszenie w granatowej tonacji! Ale oczywiście nie mogłam pominąć mojego ukochanego brudnego różu oraz modnego połączenia szarości i moreli. W pracowni KG DESIGN możecie zamówić zaproszenia oraz dodatki – karty menu, winietki, numery na stoły, plany stołów, zawieszki na alkohol, mapki dojazdu, a nawet płyty CD!

zdjęcia: KG DESIGNS

2 odpowiedzi na “Gipsówkowe zaproszenia od KG Design”

  1. Ewa pisze:

    Granatowe to nasze zaproszenia 😉 też nam się szalenie podobają! aż trudno było się z nimi rozstać (na szczęście dostaliśmy jedno na pamiątkę:))

  2. Zuza pisze:

    Wszystkie są śliczne, to zadzwiające, jak zmieniają swój charakter w zależności od kolorystyki. I za każdym razem są subtelne i delikatne. Ale fakt, wersja granatowa jest najbardziej charakterna:-)